W dniu 4 lipca uroczyste zawieszenie wiechy zwieńczyło budowę trzech budynków wielorodzinnych na Osiedlu Uniwersyteckim. Teraz przyszedł czas na prace wykończeniowe.

Szanowni Państwo w dniu 24 grudnia biuro sprzedaży jest nieczynne. Zapraszamy po świętach standardowo w godz, 08.00. - 17.00.

W Sylwestraca pracujemy do 14.00. A teraz wspaniałego świąetowania !

Informujemy, że w dniu 02.11.2018r. nasze Biuro Sprzedaży będzie nieczynne. Czekamy na Państwa od poniedziałku 05.11.2018 r. zgodnie z podanymi godzinami otwarcia lokalu.

Dziękujemy za odwiedziny i miłe słowa na temat nowej siedziby Biura Sprzedaży. Niewątpliwie naszym sprzymierzeńcem była piękna pogoda, zachęcająca do spacerów. Ale zawsze na Państwa czekamy z filiżanką dobrej kawy, aby opowiedzieć o przytulnych mieszkania na Osiedlu Uniwersyteckim. Zapraszamy.

Po otrzymaniu wszelkich stosownych pozwoleń na budowę, rozpoczęliśmy prace przygotowawcze. Uporządkowano, zabezpieczono i ogrodzono wstępnie teren budowy. Za chwilę pojawią się kontenery budowlane i sprzęt ciężki. Na bieżąc można obserwować postępy w pracach w naszej Galerii, w Dzienniku Budowy.

Strony